Drobečková navigace

Úvod > Rozpis soutěží

Rozpis soutěží

Rozpis soutěží na ročník 2020-2021 včetně výsledků a rozhodčích na domácí zápasy:

Podzim 2020

DATUM DEN ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ TÝM HOSTUJÍCÍ TÝM VÝSLEDEK HLAVNÍ ROZHODČÍ ROZHODČÍ 1 ROZHODČÍ 2 ROZHODČÍ 3
19.9.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Dvůr Králové A 2:0 (18:0)        
19.9.2020 so 13:00 VČ-2 Hradec Králové B LOKO Pardubice A 2:0 (16:2) Růžička Mrkvička Janský  
20.9.2020 ne 10:00 VČ-4 Hradec Králové C Dvůr Králové B 2:0 (14:4) Prokeš Mrkvička Ševčík  
26.9.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Broumov A Hradec Králové B 0:2 (14:4)        
26.9.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Broumov B Hradec Králové C 0:2 (5:13)        
26.9.2020 so 14:00 ČNL 3B Strahov Praha Hradec Králové A 0:2 (4:14)        
3.10.2020 so 9:00 VČ-1 Broumov A Hradec Králové A          
4.10.2020 ne 9:00 VČ-1 Ústí nad Orlicí B Hradec Králové C          
4.10.2020 ne 13:00 VČ-2 Ústí nad Orlicí B Hradec Králové B          
10.10.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Jablonec A          
11.10.2020 ne 10:00 ČNL 3B Náchod A Hradec Králové A          
11.10.2020 ne 15:00 ČNL 3B Čermná nad Orlicí A Hradec Králové A          
17.10.2020 so 9:00 VČ-1 Čermná nad Orlicí B Hradec Králové A          
17.10.2020 so 9:00 VČ-2 Náchod B Hradec Králové B          
18.10.2020 ne 10:00 VČ-4 Náchod C Hradec Králové C          
24.10.2020 so 9:00 VČ/3B-1 Dvůr Králové A Hradec Králové B          
24.10.2020 so 10:00 ČNL 3B Hradec Králové A Nový Bor          
24.10.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Dvůr Králové B Hradec Králové C          
7.11.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Týniště A          
7.11.2020 so 14:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Tesla Pardubice          
8.11.2020 ne 10:00 ČNL 3B Nový Bor Hradec Králové A          
8.11.2020 ne 15:00 ČNL 3B Liberec A Hradec Králové A          
14.11.2020 so 9:00 VČ-1 Liberec A Hradec Králové A          
14.11.2020 so 13:00 VČ-2 Liberec B Hradec Králové B          
21.11.2020 so 9:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Trutnov A          
21.11.2020 so 10:00 ČNL 3B Most Hradec Králové A          
21.11.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Čermná nad Orlicí B          
28.11.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Týniště            
29.11.2020 ne 9:00 VČ-4 Hradec Králové C Chlumec          
29.11.2020 ne 13:00 VČ-2 Hradec Králové B Trutnov B          
6.12.2020 ne 15:00 ČNL 3B Hradec Králové A Most          
12.12.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Jablonec A          
12.12.2020 so 9:00 VČ-2 Hradec Králové C Jablonec B          
13.12.2020 ne 13:00 VČ-4 Hradec Králové B Jablonec C          

 

 

Kontakt:

Sokol Hradec Králové

Oddíl kulečníku

Eliščino nábřeží 777

500 03 Hradec Králové

Předseda: Roman Zadrobílek

Mobil: 724 315 763

roman.zadrobilek@seznam.cz

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3