Rozpis soutěží

Rozpis soutěží na ročník 2021-2022 včetně výsledků a rozhodčích na domácí zápasy:

Podzim 2021

DATUM DEN ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ TÝM HOSTUJÍCÍ TÝM VÝSLEDEK HL. ROZH. STOLOVÍ ROZHODČÍ ŘIDIČ
18.09.2021 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Dvůr Králové A 0:2 (7:11) Mrkvička  Růžička 3, Janský 3, Zákravský 3  
18.09.2021 so 13:30 VČ-2 Hradec Králové B Pardubice A 2:0 (10:8) Mrkvička  Růžička 2, Janský 3, Ševčík 3, Foff 1  
19.09.2021 ne 10:00 VČ-4 Hradec Králové C Dvůr Králové B 2:0 (10:8) Mrkvička  Ševčík 3  
25.09.2021 so 09:00 VČ/3B-1 Broumov A Hradec Králové B  0:2 (6:12)      Foff 
25.09.2021 so 14:00 VČ/3B-2 Broumov B Hradec Králové C  0:2 (6:12)      Růžička 
25.09.2021 so 14:00 ČNL 3B Strahov Praha Hradec Králové A 2:0 (12:6)      Kučera
02.10.2021 so 09:00 VČ-1 Broumov A Hradec Králové A  0:2 (8:10)      Foff 
03.10.2021 so 10:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Jablonec A  0:2 (6:12)  Mrkvička Ševčík 3, Zákravský 3, Wallstein 3   
03.10.2021 ne 10:00 VČ-4 Broumov C Hradec Králové C  2:0 (10:8)      Růžička 
10.10.2021 ne 10:00 ČNL 3B Náchod A Hradec Králové A 0:2 (8:10)      
10.10.2021 ne 15:00 ČNL 3B Čermná nad Orlicí A Hradec Králové A 2:0 (10:8)      
16.10.2021 so 09:00 VČ-1 Čermná nad Orlicí B Hradec Králové A 2:0 (10:8)      
16.10.2021 so 09:00 VČ-2 Náchod B Hradec Králové B 2:0 (18:0)      
17.10.2021 ne 10:00 VČ-4 Čermná nad Orlicí D Hradec Králové C 0:2 (4:14)     Růžička 
23.10.2021 so 09:00 VČ/3B-1 Dvůr Králové A Hradec Králové B 2:0 (10:8)      
23.10.2021 so 10:00 ČNL 3B Hradec Králové A Nový Bor 2:0 (12:6) Mrkvička Růžička 3, Janský 1   
23.10.2021 so 13:00 VČ/3B-2 Dvůr Králové B Hradec Králové C 2:0 (16:2)     Janský 
06.11.2021 so 09:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Týniště A 2:0 (16:2) Mrkvička    
06.11.2021 so 13:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Pardubice A 0:2 (8:10) Mrkvička    
07.11.2021 ne 10:00 ČNL 3B Nový Bor Hradec Králové A 2:0 (10:8)      
07.11.2021 ne 15:00 ČNL 3B Liberec A Hradec Králové A 2:0 (10:8)      
13.11.2021 so 09:00 VČ-1 Liberec A Hradec Králové A 2:0 (16:2)      
13.11.2021 so 14:00 VČ-2 Liberec B Hradec Králové B 2:0 (16:2)      
21.11.2021 so 09:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Trutnov A 0:2 (4:14) Janský  Zákravský 3, Janský 3, Růžička 1   
20.11.2021 so 10:00 ČNL 3B Most Hradec Králové A 0:2 (4:14)      
20.11.2021 so 13:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Čermná nad Orlicí B 2:0 (12:6) Mrkvička  Kučera 3   
27.11.2021 so 09:00 VČ-1 Hradec Králové A Týniště A 2:0 (10:8)      
27.11.2021 so 13:00 VČ-2 Hradec Králové B Trutnov B 0:2 (5:13)      
28.11.2021 ne 10:00 VČ-4 Hradec Králové C Náchod C 2:0 (10:8)      
05.12.2021 ne 15:00 ČNL 3B Hradec Králové A Most        
11.12.2021 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Jablonec A        
11.12.2021 so 13:30 VČ-2 Hradec Králové B Jablonec B        
18.12.2021 so 10:00 VČ-4 Hradec Králové C Jablonec C        

 

Rozpis soutěží na ročník 2020-2021 včetně výsledků a rozhodčích na domácí zápasy:

Podzim 2020

DATUM DEN ČAS SOUTĚŽ DOMÁCÍ TÝM HOSTUJÍCÍ TÝM VÝSLEDEK HLAVNÍ ROZHODČÍ ROZHODČÍ 1 ROZHODČÍ 2
19.9.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Dvůr Králové A 2:0 (18:0)      
19.9.2020 so 13:00 VČ-2 Hradec Králové B LOKO Pardubice A 2:0 (16:2) Růžička Mrkvička Janský
20.9.2020 ne 10:00 VČ-4 Hradec Králové C Dvůr Králové B 2:0 (14:4) Prokeš Mrkvička Ševčík
26.9.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Broumov A Hradec Králové B 0:2 (14:4)      
26.9.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Broumov B Hradec Králové C 0:2 (5:13)      
26.9.2020 so 14:00 ČNL 3B Strahov Praha Hradec Králové A 0:2 (4:14)      
3.10.2020 so 9:00 VČ-1 Broumov A Hradec Králové A        
4.10.2020 ne 9:00 VČ-1 Ústí nad Orlicí B Hradec Králové C        
4.10.2020 ne 13:00 VČ-2 Ústí nad Orlicí B Hradec Králové B        
10.10.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Jablonec A        
11.10.2020 ne 10:00 ČNL 3B Náchod A Hradec Králové A        
11.10.2020 ne 15:00 ČNL 3B Čermná nad Orlicí A Hradec Králové A        
17.10.2020 so 9:00 VČ-1 Čermná nad Orlicí B Hradec Králové A        
17.10.2020 so 9:00 VČ-2 Náchod B Hradec Králové B        
18.10.2020 ne 10:00 VČ-4 Náchod C Hradec Králové C        
24.10.2020 so 9:00 VČ/3B-1 Dvůr Králové A Hradec Králové B        
24.10.2020 so 10:00 ČNL 3B Hradec Králové A Nový Bor        
24.10.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Dvůr Králové B Hradec Králové C        
7.11.2020 so 10:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Týniště A        
7.11.2020 so 14:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Tesla Pardubice        
8.11.2020 ne 10:00 ČNL 3B Nový Bor Hradec Králové A        
8.11.2020 ne 15:00 ČNL 3B Liberec A Hradec Králové A        
14.11.2020 so 9:00 VČ-1 Liberec A Hradec Králové A        
14.11.2020 so 13:00 VČ-2 Liberec B Hradec Králové B        
21.11.2020 so 9:00 VČ/3B-1 Hradec Králové B Trutnov A        
21.11.2020 so 10:00 ČNL 3B Most Hradec Králové A        
21.11.2020 so 13:00 VČ/3B-2 Hradec Králové C Čermná nad Orlicí B        
28.11.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Týniště          
29.11.2020 ne 9:00 VČ-4 Hradec Králové C Chlumec        
29.11.2020 ne 13:00 VČ-2 Hradec Králové B Trutnov B        
6.12.2020 ne 15:00 ČNL 3B Hradec Králové A Most        
12.12.2020 so 9:00 VČ-1 Hradec Králové A Jablonec A        
12.12.2020 so 9:00 VČ-2 Hradec Králové B Jablonec B        
13.12.2020 ne 13:00 VČ-4 Hradec Králové C Jablonec C